Tým

MUDr. Dagmar Bartášková

MUDr. Dagmar Bartášková

Zkušenosti získala na interní klinice FN v Motole, kde pracovala od roku 1993 do roku 2019. Nejprve na jednotce intenzivní metabolické péče, poté v diabetologické ambulanci. Zabývá se zejména léčbou diabetu v těhotenství, dále pak léčbou diabetu 1. typu. V diabetologické ambulanci na Praze 4 pracuje od roku 2007. Věnuje se léčbě inzulínem, dále všem dalším způsobům terapie diabetu. Složila atestaci z interního lékařství a z diabetologie a je v přípravě na atestaci z endokrinologie.

více

MUDr. Jakub Hron

MUDr. Jakub Hron

Lékař s atestací z diabetologie a endokrinologie. Zkušenosti získal na interním oddělení Clinicum a.s. v Praze a následně v diabetologickém centru Interní kliniky FN Motol a na Klinice nukleární medicíny a endokrinologie Fakultní nemocnice Motol.

V naší diabetologické ambulanci na Praze 1 pracuje od roku 2011.

více

MUDr. Pavlína Doubravová

MUDr. Pavlína Doubravová

Promovala v roce 2011 na Lékařské fakultě v Hradci Králové Univerzity Karlovy. Po promoci nastoupila na pozici sekundární lékařky interní kliniky Fakultni nemocnice v Motole. Zde pracovala jak na lůžkovém oddělení tak v diabetologické ambulanci a podiatrické ambulanci. Atestaci z interního lékařství získala v roce 2016.

více

Petra Nejedlá

Petra Nejedlá

  • všeobecná sestra s více než dvacetiletou praxí v nemocnici i v ambulantním sektoru

  • v současnosti i sestra pro klinické studie

více

Dana Veselá

Dana Veselá

  • zkušená všeobecná zdravotní sestra s dlouholetou praxí v oboru praktického lékařství
  • pracovala také v domově seniorů, domácí péči a VFN
  • od roku 2020 je součástí našeho týmu sester se zaměřením na endokrinologii

více