Služby

Tým lékařů a sester, který zajistí komplexní péči o dospělého pacienta s diabetem na nejvyšší odborné úrovni.

Zajišťuje vstupní edukaci pacienta při záchytu cukrovky, dále vedení jakéhokoliv způsobu léčby diabetu. Součástí sledování pacienta s diabetem jsou pravidelné kontroly celkového stavu, vyhodnocení rizika vzniku komplikací či léčba již vzniklých komplikací.

Ceník položek (které nehradí zdravotní pojišťovny) naleznete zde.

Reference od našich pacientů

Byli jste s námi spokojení? Napište nám, jsme rádi za vaší spokojenost nebo jiný podnět ke zlepšení. Napsat nám můžete přímo zde.

Infuze Thioctacidu absolvuji pravidelně a velice mi pomáhaií proti druhotným příznakům cukrovky, které již mám (zejména otékající nohy). Aplikací se můj zdravotní stav vždy vylepší a jsem si jistá, že díky pravidelným infuzím se daří udržovat můj zdravotní stav na stejné úrovni (cukrovku mám již přes 20 let).
Ambulantní podání infuzí je vzhledem k práci i osobnímu životu daleko jednodušší a komfortněiší než hospitalizace v nemocnici. Sestřičky a lékaři ambulance jsou velice pečliví, příjemní a poskytují maximální péči. Na další sérii infuzí se vždy těším, vždy to znamená jen „malé píchnutí" a milá setkání a elixír do žil.

Děkujeme slečně I. B. (33 let) za její referenci!

Nejsem zastáncem dotazníků, ale zde bych chtěl vyjádřit své pocity. Každý nemocný má různé projevy nemoci, svá trápení a bolesti. Snaží se je konzultovat s ostatními, některá ventiluje, některá v sobě dusí, stále na ně myslí. Zde již při vstupní prohlídce jsem se setkal se zájmem o můj zdravotní stav, skutečné jeho projevy a měl jsem prostě pocit skutečného zájmu a snahy pomoci a ne jen stručná všeobecná lékařská konstatování. A během léčby jen ochota, vstřícný a milý přístup.

Děkujeme panu V. B. (55 let) za jeho referenci!